Domů Kontakt Mapa stránek
projekce elektro

Zabezpečovací systémy - PZS:


Zabezpečovací systémy patří mezi stěžejní programy naší firmy. Jsme partnery BOSCH SECURITY SYSTEMS v oblasti návrhů, analýz a projekcí zabezpečovacích systémů. Provedeme pro Vás návrhy bezpečnostních řešení, analýzy nainstalovaných systémů a projekci od stupně studií, až po rozsáhlé projekční celky na kompletní systémy. Samozřejmostí je také realizace zakázek od návrhu až po instalaci, nastavení, odzkoušení a předání celého funkčního systému.

Firma REMEL zajišťuje montáže a dodávky na systémy PZS pro použití ve velkých průmyslových objektech, obchodních centrech, supermarketech, úřadech, letištích, ale i pro použití ve středních objektech jako jsou např. bytové komplexy, rodinné domy a samozřejmě systémy určené pro nejmenší objekty např. byty, kanceláře a sklady.

S uvedenými systémy jsme připraveni zajistit podmínky pro komplexní zabezpečení a napojení uvedených prvků do nadstavbových bezpečnostních řešení.

Zabezpečovací systémy instalované firmou REMEL se vyznačují vysokou spolehlivostí a úrovní zabezpečení. Systémy reagují na vloupání, požár, únik plynu, tísňový signál od uživatele, pokus o sabotáž atd. Podle nastalé situace varují místně, předávají poplachovou zprávu telefonicky ( do klasické i mobilní sítě ), umí komunikovat s pultem centrální ochrany ( hlídací agentura či policie ) a můžou vyslat zprávu na pager. Pro svou spolehlivou funkci užívají nejmodernější metody digitálního zpracování signálu a bezdrátového přenosu informací.

Díky našim zkušenostem ve všech oborech, které souvisí se zabezpečením objektů, dokážeme navrhnout a dodat komplexní řešení elektronického zabezpečení objektů všech velikostí a kategorií důležitosti a to jak pro aplikace pouze se systémem PZS, tak i pro instalace, kde jsou vzájemně propojeny a integrovány všechny systémy, které dodáváme.

Zabezpečovací systémy instalované firmou REMEL jsou schváleny Českou asociací pojišťoven a mají všechny potřebné atesty.

Mezi systémy, které provádíme, patří PZS od výrobců BOSCH, HONEYWELL, JABLOTRON.


Bezpečnostní poradenství:

Zhotovíme bezpečnostní projekt a analýzu objektů. Provedeme bezpečnostní prohlídku objektu, vyhodnotíme rizika a připravíme nabídku jejich řešení či eliminace. Na základě našich odborných znalostí, efektivních prostředků, zkušeností a znalostí místních poměrů Vám připravíme řešení na míru, které neobsahuje jen projekt, ale i jeho realizaci. Obsahem této služby je vyhodnocení stávajících bezpečnostních opatření klienta a návrh řešení.


V rámci bezpečnostních analýz provádíme tyto druhy činností:

 1. charakteristika rizikové oblasti
 2. popis a vyhodnocení hrozících nebezpečí
 3. vyhodnocení stavu zabezpečovacího opatření
 4. stanovení rizik s ohledem na současný stav bezpečnostních opatření
 5. návrh dalších vhodných bezpečnostních opatření
 6. stanovení přetrvávajících rizik

Mezi hlavní obory divize PZS patří:

 1. Elektronické zabezpečovací systémy - EZS
 2. Kamerové systémy - CCTV
 3. Elektronický požární systémy - EPS
 4. Docházkové a přístupové systémy - ACS
 5. Rozhlasové a evakuační systémy - ERO
 6. Detektory plynů

Pro tyto obory provádíme:

 1. Projekce elektro
 2. Revize elektro
 3. Montáže
 4. Poradenství v oboru
 5. Návrhy systémů
 6. Autorský a stavební dozor
 7. Kompletní realizaci zakázek

Zpět na PROJEKCE ELEKTRO

Rychlý dotaz

Email: *
Telefon: *
Dotaz: